Emslim Nova
Emslim Nova
CİHAZLARIMIZ
Emslim Nova

Diomer Medikalin, yenilikçi EMSlim Nova cihazı ile kaslarınızı en üst düzeye çıkarmanın ve vücudunuzu derinlemesine şekillendirmenin avantajlarını sunuyor. HI-EMT (yüksek enerji odaklı elektromanyetik dalga) teknolojisi sayesinde, kaslarınıza odaklanarak miyofibrillerin büyümesini (kas büyümesi) ve yeni protein zincirlerinin ile kas liflerinin üretimini (kas hiperplazisi) destekler. Bu sayede, kas yoğunluğunuz artar ve hacminiz eğitilerek artırılır.

HI-EMT teknolojisinin sağladığı %100 limitli kas kasılması, sadece kaslarınızı güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda yağ asitlerinin ayrışmasından trigliserit çıkışına kadar geniş bir yelpazede etki sağlar. Adipositlerde biriken yağların azaltılmasına yardımcı olur. Bu süreç, yağ hücrelerinin apoptosis yoluyla vücuttan atılmasına yol açar. Birkaç hafta içinde, vücudunuzun normal metabolizması tarafından bu yağlar atılır.

EMSlim Nova, güçlü ve etkili bir antrenman deneyimi sunarak sadece kaslarınızı değil, aynı zamanda vücudunuzun şeklini ve tonunu da dönüştürür. Yüksek enerji odaklı elektromanyetik dalga teknolojisinin bu benzersiz kombinasyonu sayesinde, sağlıklı ve sıkı bir vücuda ulaşmak artık daha kolay ve etkili.

Diomer Medikalin olarak, yenilikçi HI-EMT teknolojisi ile donatılmış EMSlim Nova cihazımızı kullanarak, vücut hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Kaslarınızı güçlendirin, vücudunuzu yeniden şekillendirin ve kendinizi daha sağlıklı ve fit hissedin. EMSlim Nova ile tanışın ve gerçek bir değişimi deneyimleyin.

 
 
 
 
Yorum bırakın
isim
muru duru
21 Mart 2020, 16:42
adsdsdsdsdsdsdsdsdsds
TÜM YORUMLARI OKUYUN
Emslim Nova
19 In 1 Çok Fonksiyonlu Cilt Yenileme Cihazı
Quantus Vücut Şekillendirme ve İncelme Cihazı
Candela GentleMax GMax Pro
Lefis K12 Diode Lazer
Space Oxygen Cilt Yenileme Cihazı
Jordi Shape
Roller Fit
Fast Slim Vücut Şekillendirme Cihazı
3 in 1 Pressoterapi Cihazı